Czy pragniesz zmienić swoje życie?

Czy pragniesz zmienić swoje życie?

http://www.freedigitalphotos.net/ „Question Mark Dice”

Witaj! Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek nad samorealizowaniem się?

A może pragniesz zmienić swoje życie?

Osiągnąć sukces, czuć się potrzebny, wartościowy, ale brakuje ci pomysłu, od czego zacząć?

Jeśli jesteś osobą, która pragnie zmienić swoje życie, lecz czuje się zagubiona i nie wie, od czego zacząć, to mam dla ciebie wspaniałą wiadomość.

Przeczytaj artykuł do końca, a otrzymasz odpowiedzi na wszystkie dręczące cię pytania.

Zapewne słyszałeś już, że jeśli chcesz zmienić swoje życie powinieneś zacząć od przeczytania książek motywacyjnych.

 I to były świetne rady!!!!

Zapewne z nich skorzystałeś. Ale mimo to nadal czujesz się winny tego, że nie potrafisz wdrożyć wszystkiego, bądź efekty są mizerne. W dodatku jedyne, co udało ci się osiągnąć to to, że większość rodziny i znajomych się od ciebie odwróciła i czujesz się osamotniony.

Nie wiesz, co robić? Nie martw się, ja również przez to przechodziłem. Najpierw rodzina zażądała abym się zmienił, kiedy poświeciłem wiele wysiłku czasu by przebrnąć przez ten pierwszy etap, to nagle przestało się jej to podobać. Znasz to skądś?

Po prostu nie przewidziała, że gdy ja zacznę się zmieniać, to również zacznę zmieniać otaczający mnie świat i będę  kreował swoją rzeczywistość. Jej plan nie obejmował tego, że ona również będzie musiała się zmieniać wraz ze mną.

Gdy w końcu po około 1,5 roku zaczęły być widoczne efekty moja rodzina zaczęła być coraz mniej zadowolona.  Przełomowe okazało się moje najnowsze zajęcie. Pragnąłem zmienić swoje życie. Zacząć  rozmawiać z ludźmi i sprawiać by, choć przez chwilę zastanowili się nad swoim życiem i  je docenili, bądź zapragnęli je odmienić.

Zacząłem mieć coraz więcej sukcesów.

I wszystko porządkować. To z kolei wymusiło na rodzinie opuszczenie jej strefy komfortu.
I przy licznych buntach i fochach wprowadzone zmiany utrzymały się, gdyż cała rodzina dostrzegła w nich pozytywny wpływ na nas wszystkich.

Dzięki wprowadzonym zmianom uczymy się współpracy i wzajemnego wsparcia. Najbliżsi również zaczęli efektywnie mnie wspierać. A nie mówić tak wspieramy cię w 100%, tylko trzymaj to od nas z daleka, bo nas to nie interesuje. Zrozumieli ze wszystko, co robimy ma wpływ na nas wszystkich, cały czas oddziałujemy na siebie.

Wspomniałem ci wcześniej w artykule, że wszystko nabrało tępa od momentu, gdy zająłem się pewną pasją. Jeśli pragniesz poznać tę pasję, która pomogła mi zmienić swoje życie, poczuć się potrzebnym oraz ukazała mojej całej rodzinie, że warto działać, a dodatkowo pozwoliła uzyskać mi nieoczekiwany dochód to zapraszam cię do przeczytania mojego kolejnego artykułu 😉

A jak jest z tobą?

Pragniesz zmienić swoje życie?

 A może już to robisz?

 

Tagi , , , , .Dodaj do zakładek Link.