Hieny marketingu wielopoziomowego

Hieny marketingu wielopoziomowegoDookoła spotykam ludzi małostkowych nieczerpiących radości z tego, co robią.

Nic ich nie cieszy wchodzą do biznesu zwabieni szybkim i łatwym zyskiem jedyne, co osiągają to rozczarowanie.

Nie maja pojęcia, co znaczy budowa własnego biznesu, nigdy nie, czuli tej radości z tworzenia czegoś nowego. Biznes jest jak roślina, która musimy pielęgnować odpowiednio nawozić dać jej serce czas i zaangażowanie.

Trudno mieć pretensję do tych osób, co nigdy tego nie czuły, że są częścią czegoś wielkiego, że cos tworzą.

Zwabieni przez nieuczciwe osoby, które szybko chcą się wzbogacić obietnicą łatwych pieniędzy wpadają w rozczarowanie.   Że lider w marketingu sieciowym zostawił ich samych, że czują się oszukani, bo mieli bez wysiłku zarabiać duże pieniądze.

Zapominają o jednym fakcie sami tego lidera wybrali zwabił ich obietnicą szybkich zysków bez wysiłku ich lider jest tak samo jak oni ukierunkowany na szybki i bez wysiłkowy zysk.

Nie obwiniajcie lidera za wasze porażki i brak sukcesów to wszystko jest spowodowane waszymi decyzjami. To wy wybraliście lidera, który ma wam przewodzić.

Przed przystąpieniem do marketingu wielopoziomowego zapoznaj się z ta lekturą” 45-sekundowa prezentacja, która odmieni twoje życie – Don Failla” również z tytułem  „Szkoła biznesu dla ludzi, którzy lubią pomagać innym – Robert Kiyosaki”

Te dwie książki powinny ci z obrazować, czym jest Marketing wielopoziomowy. Że może być twoja szansą na zbudowanie biznesu i nie wymaga wkładu dużych pieniędzy wystarczy, że włożysz zaangażowanie w to, co chcesz osiągnąć i odniesiesz sukces.

Rola Lidera w marketingu wielopoziomowym jest bezcenna i powinieneś wybrać go świadomie. To nie, kto inny jak lider musi pokazać tobie, co to znaczy być liderem i jak tego dokonać jak pracować z ludźmi w twojej strukturze. Jak im przewodzić i mobilizować do pracy. Jak sprawić by mieli marzenia wizję cele oraz pasje i potrafili zachęcić je do wspólnej pracy nad wspólnym celem pomocy innym by osiągnęli sukces.

Marketing wielopoziomowy jest wspaniałym biznesem wystarczy, że pomożesz dwóm osobą zrobić to samo, co ty i tym osobą, co oni zaproszą do biznesu pomożesz zrobić to samo i tak do 3-4 poziomu w twojej strukturze i już nic nie zatrzyma tego procesu. Wystarczy, że pokażesz ludziom jak być liderem pomożesz im się stać liderem i nauczysz ich pomagania innym a osiągniesz sukces.

Nie uda ci się tego dokonać, gdy będziesz nastawiony na szybki i łatwy zysk. Działając w ten sposób nie zbudujesz solidnego i stabilnego biznesu.

Zadaj sobie pytanie, co chcę osiągnąć szybki łatwy zysk naciągając grupkę ludzi, których nigdy więcej nie spotkam. A może chcesz zbudować biznes wraz z ludźmi, z którymi osiągniesz wspólny sukces, którzy będą ci wdzięczni za to, że zaprosiłeś ich do tego biznesu.

Ja wybrałem ten drugi wariant tym bardziej, że już prowadziłem biznes i bardzo ubolewałem z powodu małej ilości ludzi z pasja, które mogłyby mi pomóc uskrzydlić ten biznes.

Zamian tego trafiały mi się istne hieny myślące ze jak przeturlają się od 8 do 16 to okażą się najbardziej bystre i cwane na ziemi. Liczyły na szybką i lekką kasę.  Myśleli ze mnie okradają wykonywali swoja pracę nie starannie i mianowali się specjalistami.

A tak naprawdę to okradali siebie samych, gdyż w wyniku tego, że nie byli w stanie zarobić nawet na własne pensje tracili pracę byli zmuszeni szukać nowej i w kolejnym zakładzie pracy powtarzali cały cykl.

Więc kim chcesz być pasożytem, który musi, co dwa miesiące szukać nowej pracy?

Czy osobą z pasją, która ma duży wkład w osiągnięcie swojego sukcesu, która odnosi sukcesy, z która chcą współpracować inni, na której można polegać?

Kim chcesz być?

Otagowano , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.