Jak założyć własnego bloga

http://www.freedigitalphotos.net/  Blog Signboard For Blogger Website And Blogging

http://www.freedigitalphotos.net/ Blog Signboard For Blogger Website And Blogging

Witaj chciałem dziś podzielić się z tobą pewnym faktem.

Mianowicie wiele osób prowadzi różnego rodzaju blogi np. Przemek Szczęch prowadząc swojego bloga dzieli się swoja wiedzą jak go wy pozycjonować w google by kierować na niego ruch jak tego dokonać pisząc wartościowe artykuły. Jacek Dudzic z kolei dzieli się wiedza z czytelnikami swojego bloga jak używać technik network marketingu by budować swoja markę. Katarzyna Dębska prowadzi bloga o rozwoju osobistym dzieli się swoja wiedzą jak się motywować i jak osiągać cele, które sobie ustalimy. Jest wiele blogów mówiących o tym jak się dobrze odżywiać, ćwiczyć w sumie w każdej dziedzinie naszego życia.

Również ja sam prowadzę bloga, co prawda nie mam w nim określonej tematyki i raczej pisze w nim o tym, co akurat zaprząta moja głowę, czym się aktualnie zajmuje.

Mój blog jest trochę o rozwoju osobistym gdyż on towarzyszy nam w każdej dziedzinie naszego życia, o byciu prawdziwym mężczyzną mężem i tatą. O zarabianiu przez Internet czy też dziele się moimi doświadczeniami z prowadzenia własnej działalności, która musiałem zamknąć.

 Po zamknięciu firmy byłem przekonany, że do niczego się nie nadaję, bo nie odniosłem sukcesu i po 6 latach musiałem zamknąć działalność odpocząłem rok czasu i myślałem, czym się zająć.  Postanowiłem, że zacznę prowadzić bloga gdyż chciałem się nauczyć promowania swoich przyszłych przedsięwzięć w Internecie.

Dodatkowo okazało się, że gdy skorzystałem z hostingu GVO mogę na nim zarabiać polecając go innym.

Po 4 miesiącach blogowania poprowadziłem webinar o czymś innym niż wszyscy mówią a mianowicie o mojej drodze pragnąłem uświadomić osobą, co sądzą, że to sposób na szybką i niewymagająca wysiłku kasę.  Że to coś więcej, jest to szansa realizacji swoich marzeń możliwość pomocy komuś i podzielenie się swoją wiedzą a w dodatku nie ma formy pomocy komuś, kto tej pomocy nie potrzebuje. Gdyż na twojego bloga, który mówi o danej tematyce wejdą osoby, które naprawdę szukają odpowiedzi w tej dziedzinie.

A koszt narzędzi, jakie potrzebujemy do realizacji naszych marzeń to bagatela aż 10$ miesięcznie w dodatku mamy gwarantowane 100% satysfakcji w ciągu pierwszych 30 dni. Mianowicie jeśli w ciągu 30 dni zdecydujesz że to nie dla ciebie i zrezygnujesz w tym czasie z hostingu GVO 100% tej gigantycznej kwoty zostanie ci zwrócone na kartę przy pomocy której opłaciłeś hosting i będziesz mógł wydać je na coś co twoim zdaniem będzie bardziej wartościowa inwestycją np. pójść z kimś na pizze 😉 ·
Jeśli chcesz się zapoznać z hostingiem GVO kliknij baner poniżej:

300x250_pl

Dziś Osoby, które się zapisały na moje Niesamowite szkolenie Otrzymały maila z dostępem do nagrania video pokazującego Jak założyć własnego bloga na naszym serwerze w GVO

Na poniższym Video poprowadzę cię krok po kroku i pokaże ci Jak założyć własnego bloga.  

Zapraszam Cię do zapisania się na to  Niesamowite Szkolenie , które składa się z ponad 20 nagrań video.

 Póki oferuje je zupełnie za free,  Niedługo to się zmieni i będzie odpłatne w cenie 197zł

Wystarczy, że klikniesz przycisk poniżej:

Niesamowite Szkolenie

Ps. Jeśli już się zapisałeś na te szkolenie i chcesz przejść od razu  do video kliknij tą ikonkę:

images (6)

Tagi .Dodaj do zakładek Link.