Jestem 2 miesiące w biznesie dlaczego mi nie wychodzi !!!

http://www.freedigitalphotos.net/ "Young Woman Praying Sincerely" by David Castillo

http://www.freedigitalphotos.net/ „Young Woman Praying Sincerely” by David Castillo

Jesteś 2 miesiące w biznesie i zastanawiasz się, czemu jeszcze nie zarabiasz?

Dookoła widzisz osoby będące 6 miesięcy, rok, bądź dłużej, które mają już jakieś rezultaty i też już chcesz je mieć?

Dręczy Cię pytanie, dlaczego wszyscy mówią, że to świetny biznes, a Ty jesteś drugi miesiąc i nie zarabiasz?

Zastanawiasz się, kiedy i u Ciebie zaczną być widoczne rezultaty?

Odpowiedź jest banalnie prosta! Wszystkie te osoby są dłużej w biznesie i szkolą się odpowiednio dłużej.

Musisz zauważyć, że każdy z nas jest inny i potrzebuje innego czasu do przyswojenia danej ilości wiedzy.

W dodatku każdy z nas poświęca na naukę inną liczbę godzin, a dodatkowo posiada inne cechy wrodzone, które czasem pomagają a czasem przeszkadzają.

Posiadamy inne przyzwyczajenia, nawyki, które potrafią nam przysporzyć wielu kłopotów.

Żyjemy w grupie, która ma jakieś utarte mniemanie o nas i nie zawsze ono nam pomaga, czasem wydaje się barierą nie do przejścia.

Niektórym okoliczności sprzyjają, a innym nie.

Więc jeśli masz nawyki, opinie, które Ci przeszkadzają, a mimo wszystko chcesz odmienić swoje życie, to jest to idealne dla Ciebie, bo jesteś 50 razy bardziej zmotywowany. Jeśli zaczniesz odnosić sukcesy to będą one smakowały bardziej, gdyż włożysz w nie więcej wysiłku.

Tak było właśnie ze mną. Ciążyła mi zamknięta firma i przez jej pryzmat postrzegałem świat.

Ale przecież tak się zdarza.

Ludziom przytrafiają się gorsze rzeczy i potrafią się z tego podnieść i uzyskać jeszcze lepsze efekty. Dobrym przykładem jest nasz rodak Robert Kubica.

Możesz osiągnąć wszystko czego zapragniesz, tylko musisz dać sobie odpowiednią ilość czasu, tak jak to uczynił Robert.

Kolejnym dobrym przykładem jest Przemek Szczęch. Zwykły kucharz, który po roku intensywnej pracy w całkiem nowej dziedzinie mógł zrezygnować z etatu.
Katarzyna Dębska jest świetnym liderem i niedługo zostanie licencjonowanym coachem.

Obydwie te osoby wybrały GVO, z którego korzystam również ja. Jest to hosting, na którym jest postawiony mój blog.

Kolejnym ewenementem dla mnie jest Piotr Mosio. Niedawno pierwszy raz zobaczyłem prezentacje Biznesu, w którym on działa, czyli MonaVie.

Na widok jego postaci pomyślałem: „masakra, co to za typ”. Nie przypominał tych wszystkich celebrytów i liderów z sieci. Jakbym go zobaczył w dresie w ciemnej uliczce –  zawał gwarantowany.

Zainteresowałem się MonaVie ze względów zdrowotnych, ale nie będę ukrywał, że system wynagrodzeń jest w tym biznesie co najmniej interesujący.

Jestem pełen podziwu dla Piotra i Przemka za to ile moim zdaniem musieli włożyć pracy i wysiłku, by przy odbiorze jak zwykłe chłopaki z mojej klatki. Przynajmniej ja ich na pierwszy rzut oka tak odebrałem (więc podejrzewam, że wiele osób ich tak odbiera). A oni osiągnęli tak wielki sukces.

Uświadomiło mi to, że wyglądają zupełnie jak ja, mówią podobnym językiem, są to proste chłopaki, a praca nad celem, jaki sobie założyli sprawiła, że osiągnęli sukces.

Działam w obu tych przedsięwzięciach. Przystąpiłem do nich z konkretnych powodów i nie były to pieniądze – są one tylko miłym efektem moich działań.

Przecież, jeśli brakuje Ci jakichś środków krótkoterminowo to bierzesz nadgodziny lub kredyt. Inaczej się ma sytuacja, jeśli chodzi o budowanie biznesu. Lokujesz w nim środki, a jak Ci akurat brakuje 200zł to bierzesz nadgodziny. Biznes ma Ci przynieść dochody w dłuższej perspektywie czasu.

Nikt lokując kapitał na lokacie terminowej nie wypłaca jej, kiedy zabraknie mu 200 zł, bo straci czas i pieniądze, które w nią zainwestował.

Do Tego biznesu musisz podejść jak do inwestycji, gdzie nie musisz inwestować wielkich kwot pieniędzy, ale musisz zainwestować trochę pracy, wysiłku i determinacji oraz zaangażowania.

Przedstawię Ci odpowiedni produkt i zaoferuje wsparcie ludzi, którzy pokażą Ci jak to robić.

Ta szansa jest dla Ciebie! Pytanie czy jesteś gotowy z niej skorzystać!

Tagi .Dodaj do zakładek Link.