Niesamowite szkolenie lekcja 3

Witaj!!!
By znaleźć poszukiwaną stronę w Internecie musisz wpisać jej adres to tak samo jak szukanie domu musisz znać jego adres by do niego dotrzeć.

Różnica polega na tym, że adres domu jest ci odgórnie narzucony przez gminę bądź miasto.
Z kolei ty sam masz wybór, jaki adres ma mieć twoja strona bądź blog. Adres mojego bloga to https://www.maleclukasz.pl  wybierając adres swojej strony musisz zwrócić uwagę na to by był on unikalny prosty i bardzo łatwy do zapamiętania oraz kojarzył się z treścią strony.  Złym wyborem jest nazwanie strony „silvermal.pl”, jeśli ma mówić o  uprawie marchewki bardziej odpowiednia nazwa to http://uprawa-marchewki.pl.
Domeny wykupujemy w specjalnych serwisach ja osobiście mam wykupione domeny w nazwa.pl należącej do spółki Net Art.Ale wybranie nazwy adresu twojego bloga ( Domeny) to połowa sukcesu musisz jeszcze tak skonfigurować domenę by po jej wpisaniu w przeglądarkę internetową pojawiła się twoja strona. Jak to zrobić krok po kroku pokazuje w szkoleniu.

Zapraszam Cię do zapisania się na to  Niesamowite Szkolenie , które składa się z ponad 20 nagrań video. Póki oferuje je zupełnie za free,  Niedługo to się zmieni i będzie odpłatne w cenie 197zł

Zapraszam cię na zapisanie się na to Niesamowite Szkolenie wystarczy, że klikniesz przycisk poniżej

Niesamowite Szkolenie

Ps. Jeśli już się zapisałeś na te szkolenie i chcesz przejść od razu  do video kliknij tą ikonkę:

images (6)

Tagi , .Dodaj do zakładek Link.