Niesamowite Szkolenie zbudowane na Pasji

Witaj w ostatnim artykule napisałem, że dziś podzielę się z tobą moja Pasją.

Po zamknięciu działalności i wyjeździe za granicę wraz z żoną ściągnęliśmy nasze dzieci by rodzina była razem.  Obydwoje z żonom pracujemy, ale nasze pensje starczają na bieżące wydatki o wyjeździe na wakacje nie ma mowy. Zacząłem szukać alternatywnego źródła dochodu. Nie mogłem podjąć drugiego etatu, bo jak żona była w pracy to ja opiekowałem się dziećmi. W wyniku czystej analizy doszedłem do oczywistego rozwiązania INTERNET.

Jako typowemu Polakowi było mi szkoda pieniędzy na płatne szkolenia szukałem coś „za Free”, ale jedyne, czego się dowiedziałem z darmowych szkoleń to to, że muszę zacząć prowadzić bloga i budować swoją markę.

Pomyślałem – świetnie, tylko jak to zrobić i tak rok czasu czekałem zapisując się na kolejne listy mailingowe. Mimo, że trafiały się ciekawe szkolenia i nawet nie drogo, bo od 100 zł to bałem się wydać pieniądze.

Miałem obawy czy te „Niesamowite Szkolenie” jak reklamował je np. Przemek Szczęch czy Jacek Dudzic jest naprawdę niesamowite i to za nie całe 200 zł. Powątpiewałem. Uważałem, że takie szkolenie musi kosztować majątek i mnie na nie  po prostu nie stać . A te za kilka stówek, jest na pewno niewiele warte a i tak nie stać mnie na nie. Pomimo, że rok czasu śledziłem Przemka i Jacka nie zakupiłem od nich szkoleń.

Pewnego dnia zapisałem się na listę pewnej kobiety w zamian za darmowe szkolenie – ona zaczynała tak samo jak ja. Okazało się ze zaczęła prowadzić fanpage. Ja również  prowadziłem swój, ale z marnym efektem (3 fanów). Wyszedłem z propozycją zrobienia czegoś wspólnie.

Zgodziła się bym odpisał i podał jaki mam pomysł na wspólny projekt. Prawda była taka, że nie miałem pomysłu i liczyłem, że się załapię przy okazji. Nie odpisałem na jej wiadomość.

Po około dwóch tygodniach Kasia (tak ma na imię), podesłała mi ofertę  GVO. Przedstawiła ją, jako świetny biznes. Nie zwróciłem na nią uwagi, ja chciałem się uczyć prowadzić bloga, a zarabiać za jakiś czas – nie teraz. Znowu nie odpisałem na maila.

Po kolejnych dwóch tygodniach Kasia napisała, że jak wykupię ten hosting w  GVO to otrzymam od niej jej szkolenia oraz Przemka Szczęcha. Oniemiałem – ten biznes to był hosting? A dodatkowo otrzymam szkolenia od Niej i Przemka – rewelka – a cena tylko 30zł miesięcznie! Nie mogłem uwierzyć, że wcześniej nawet się z nim nie zapoznałem i od razu olałem temat tego biznesu.

Ale znowu obudził się we mnie Polak i zabolało mnie ze ktoś na mnie zarobi. Ale w porę uświadomiłem sobie, że wiedza, jaka otrzymam jest warta wiele więcej niż procent z 30zł a i tak ktoś te pieniądze ode mnie zabierze. W dodatku miałem gwarancję satysfakcji jak w ciągu miesiąca zrezygnuje zwrócą te 30 zł. Myślę sobie a szkolenia zostaną i to, czego się nauczę w czasie 30 dni.

Nie żałuję tej decyzji! Po 4 miesiącach prowadzenia bloga, przerodził się on wraz z rozwojem osobistym w prawdziwą pasję. Nabrałem takiego doświadczenia, że pozwolono mi poprowadzić webinar GVO oraz zebrałem dużo doświadczenia na opracowanie własnego „Niesamowitego Szkolenia”, które składa się z ponad 20 nagrań video.

Zapraszam Cię do zapisania się na to  Niesamowite Szkolenie , które składa się z ponad 20 nagrań video. Póki oferuje je zupełnie za free,  Niedługo to się zmieni i będzie odpłatne w cenie 197zł

Zapraszam cię na zapisanie się na to Niesamowite Szkolenie wystarczy, że klikniesz przycisk poniżej

Niesamowite Szkolenie

Ps. Jeśli już się zapisałeś na te szkolenie i chcesz przejść od razu  do video kliknij tą ikonkę: images (6)

Otagowano , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.