Obudziłam się owinięta ciepłym męskim ciałem…

Witam Was wszystkich serdecznie!

Dla tych z Was, których do zaglądnięcia tutaj skusił tytuł „Obudziłam się owinięta ciepłym męskim ciałem……” będzie o nim mowa w dalszej części artykułu. 😉

Teraz będzie krótko, zwięźle o rozwoju osobistym motywacji i podejmowaniu trudnych decyzji. Krótko mówiąc będę sobie słodził.  😉

A tak na poważnie, nie do końca wiadomo co miało decydujący wpływ na to, co chcę Wam przedstawić czy moje jęki, marudzenia, a może praca nad moim rozwojem osobistym.
Udało się i moje namowy przyniosły skutek i moja druga połowa- Najwspanialsza Żona, która urodziła mi wspaniałą czwórkę dzieci – w końcu uległa swojemu wewnętrznemu głosowi  😉 i zaczęła realizować swoje najskrytsze marzenia, skrywane gdzieś głęboko w sercu, o których wspomnę poniżej.

Ta historia ukazuje, że będąc zwykłą a raczej niezwykłą kobietą, mamą i żoną, zaganianą między praniem, sprzątaniem a odbieraniem dzieci ze szkoły, można odnaleźć wewnętrzną moc i robić coś pięknego, twórczego i głębokiego nie porzucając ani nie zaburzając domowego ogniska.

Z dumą obserwuję jak kobiety są fenomenalne pod tym względem. Ja nie dałbym rady pomagać dzieciom w nauce, opatrywać ran oraz pisać artykułu w tym samym czasie. Przepełniony zachwytem obserwuję jak to robi moja żona.

A co ma z tym wspólnego tytuł wpisu? „Obudziłam się owinięta ciepłym męskim ciałem……” otóż bardzo wiele . Moja żona postanowiła napisać książkę. Tak bardzo mnie to ucieszyło, że staram się ją wspierać jak tylko potrafię.

Po namowach w końcu zgodziła się abym Wam o tym powiedział 😉 oraz pozwoliła zamieścić fragment z rękopisu.

Jest to naprawdę dosłownie pierwszy szkic . Asia zgodziła się by czytelnicy mojego bloga jako jedni z pierwszych zapoznali się z jej twórczością.  Jest to dla niej naprawdę bardzo osobiste i ważne, że ja sam nie mogłem się z nią zapoznać.

Pomimo tego zgodziła się poddać Waszej krytyce. Ja sam mam wielką wiarę i przekonanie, że Wasze opinie sprawią, że jeszcze bardziej rozwinie skrzydła.;)

I oto zapraszam wszystkich do zapoznania się z fragmentem książki images

 Własnie moja ukochana Żona wydała swoja pierwsza książkę możecie ja zakupić

wraz z autografem bezpośrednio u nas klikając na okładkę poniżej 😉

J A Malec- Jun   Została już wydana kolejna książka Gratulację skarbie !!!!

Statera

Przeczytaj i koniecznie napisz w komentarzu co sądzisz 😉

 

 

Dodaj do zakładek Link.