Rozbite Porsche

Moja żona zapamięta te przestrogę do końca życia

Ale zaczne od początku.

 

Budzi mnie słowami – tylko ty potrafisz mnie tak wku…..

Zdziwony otwieram szeroko oczy mój umysł podsuwa mi podpowiedź że musiało się znowu cos strasznego tej mojej kochanej żonce przysnic a nie kto inny tylko ja byłem tym złym charakterem w jej snie.

 

W głowie zaczęły mi się kłębic wyobrażenia: czyżbym był obrzydliwie bogaty i zdradzał ja z jakimiś modelkami na Hawajach albo innych tropikalnych wyspach? A może w końcu zabrałem się za siebie i po kilku operacjach plastycznych ( ilość podobna do tej ile przeszedł pewien Maikel) nie mogę się opędzić od płci pięknej? A może sniło się jej, że nie zrobiłem jej kolacji?

 

Trwało to może 2 sekundy gdy powtórzyła – tylko ty potrafisz mnie tak wku…..

 

Zapytałem – Ależ cóż takiego się stało skarbie?. Spanikowałem widząc po jej wzroku i tonie głosu ze to nie przelewki i naprawdę moje życie zawisło na cienkim włosku a jedna z trzech pań z nożyczkami zaczyna zaciskać ich ostrza na tej cienkiej nici trzymającej mnie nadal przy zyciu.

 

Odpowiedziała- No powiedz jak mogłeś to zrobić ?

Ole cóż takiego kochanie ? -zapytałem ponownie.

Pochylając się gwałtownym ruchem ciała nade mną pełna wciekłości odpowiedziała:

– No, No powiedz jak mogłeś to zrobić i mnie zostawić ? Jak mogłeś się zemną rozwieść i to dla tak błahego powodu?

 

Przerażony zapytałem ponownie co się stało?

 

Pochylając się na de mną pełna wciekłości stanowczym podniesionym głosem – Jak mogłeś się zemną rozwieść tylko dla tego że dałam się córce przejechać twoim porsche i go porysowała? Jak mogłeś zostawić cała rodzine i to z takiego powodu!!!! Przecież nie zrobiła z tym Porsche niczego czego by polski blacharz nie wyklepał.

 

W przenikliwym bezkresie mojej wyobrazni poczułem się wspaniale miałem porsche, czułem jego skórzaną tapicerkę, piękny czerwony kolor, czułem jak w nim się rozsiadam, ten zapach, ten dźwięk silnika i ten smutek gdy mi go córka skasowała 😉

 

I naprawdę nie wiem co tak moja żone zdziwiło ze się z nią rozwiodłem. Nie rozumiem jak mogła się zdziwić?

 

Ten ostatni fragment o polskim blacharzu rozwalił normalnie system 😉 chłopaki w was ostatnia nadzieja na udane małżeństwa nie jednej pary 😉

 

No related content found.

Dodaj do zakładek Link.