Zastanawialiście się kiedyś, jacy naprawdę ludzie was otaczają?

Malec Lukasz

Witam was serdecznie robiłem wiosenne porządki i mam dziś do was pytanie.

Zastanawialiście się kiedyś, jacy naprawdę ludzie was otaczają?

Ja ostatnio przyjrzałem się moim znajomym, to, co zobaczyłem przeraziło mnie niesamowicie.

90% Osób, które mnie otaczają to istne Hieny o podobnych już pisałem na moim blogu w artykule „Hieny marketingu wielopoziomowego” te są podobne i przypominają dementorów z „Harrego Pottera”, które wysysają z nas życie.

Do tych wniosków doszedłem w bardzo prosty sposób przeanalizowałem wszystkie relacje, jakie miałem z nimi i jakie mam przyjrzałem im się dokładnie.

Prawda okazała się przerażająca!!!!

Większość osób interesuje się nami do puki widzi w tym interes i jak już wyciągnie z nas wszystko, co chciała to ma nam tylko do zaoferowania jad nic więcej.

Nie dość ze zerują na naszej dobroci to jeszcze podnoszą sobie ego krytykowaniem wszystkich naszym przedsięwzięć czy marzeń pewnie podnosi to ich samo ocenę i będą z siebie dumni jak cię do tego zniechęcą.

A przecież osoba, której choć troszkę szczerze na tobie zależy powinna cię wspierać bez względu na to, jaki szalony pomysł wpadnie ci do głowy i powinna użyć swojej wiedzy i umiejętności by cię w nim wspierać i byś źle nie skończył/a by ci się po prostu udało i nie tylko wytknąć ci słabe punkty to potrafi każdy słać destruktywną krytykę. Tylko powinna ci pomóc rozwiązać te przeciwności.

Zrewidujcie wasze znajomości i nie pozwólcie by ten wiosenny przypływ energii wyssały z was pijawy żerujące na waszym szczęściu.

Ale niema, co załamywać rąk w moim przypadku 10% ludzi w moim otoczeniu nie ma mi do zaoferowania samej destruktywnej krytyki. Oni naprawdę mnie wspierają.

Najbardziej moja cudowna zona Asia oraz dzieci.

Znalazło się jeszcze kilku znajomych, którzy potrafią być zemną szczerzy wytknąć mi czasem moje błędy, ale maja dodatkowo różne pomysły jak je wyeliminować.

A co Ty o tym sądzisz? Napisz w komentarzu czy Otaczają Cię ludzie na których zawsze możesz polegać?

 

No related content found.

Tagi .Dodaj do zakładek Link.